Neden Yeşil Künefe?

Yeşil Künefe, en iyiyi en uyguna vermeyi taahhüt ederek “Paranın karşılığı” felsefesi ile, 2011 yılında pazara girmiştir. İlk şubesi olan Köşk şubesinden itibaren istikrarlı büyümesi ile iddiasını sürdürmektedir. Devamlılık gösteren sosyal medya reklam kampanyaları ve lokasyon bazlı uygulamalarla işletmelerine satış desteği vermektedir.

İşletmecilerine %40 ile % 50 brüt kar marjı taahhüt eden Yeşil Künefe, fıstık fiyatlarının yüksek seyrine rağmen güçlü alım politikası ile bu oranı korumaktadır.

Bir franchise işletmesi açmak, önemli bir yatırım kararıdır. Bu kararı alırken bir yatırım danışmanı gibi tüm ihtiyaç ve sorularınıza cevap veren Yeşil Künefe, devam eden süreçlerde de destek faaliyetlerini sürdürür.

Ciro ve yatırım geri dönüş süresi düşük lokasyon seçimini gerçekleştirir.

İşletmenizi optimum operasyonel standartlara göre projelendirir, anahtar teslimi olarak kullanımınıza hazırlar. Personel temininde destek olur, eğitimlerini verir.

Tüm yiyecek içecek ürünlerinizi tek elden temin eder, lojistik ve satınalma avantajı sunar.

İşletme süreciniz boyunca tüm süreçlerinizde ve karşılaşabileceğiniz sorunlarda destek sağlar.


Eğitim

İnsana hizmet eden ve insanla hizmet eden yiyecek içecek sektöründe personel eğitimi en önemli konuların başında gelmektedir. Başarılı bir işletme mutlu misafirlerle, mutlu misafirler de mutlu ve eğitimli çalışanlarla mümkündür.

Bu bilinçle Yeşil Künefe eğitime büyük önem verir ve yeni başlayan çalışanlarına zorunlu yasal eğitimlerin yanında oryantasyon ve işbaşı eğitimleri sağlar.

Sonrasında 3 aylık dönemlerde eğitim ihtiyaçları tespit edilerek ihtiyaç duyulan eğitimler, 6 ayda bir de ihtiyaç duyulan pozisyonlarda tekrar eğitimleri verilir.