Sizden Gelenler

Yükleniyor
Billuriye
gelenler
gelenler2
sizden
sizden

Teslimat Bilgileri

Yesilkunefe.com' a saat 14:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı gün, saat 14:00'dan sonraki siparişiniz ertesi iş günü Kargoya verilir.

(KARGO SÜRECİ 48 SAATTİR) Lütfen özel durumlar ve özel siparişler için bilgi veriniz
Banka ve P.T.T. Havaleli Ödemelerinizde bu süreç, havalenizi yapmanızdan  hemen sonra başlar.
Cumartesi günü saat 10:00'dan sonraki ve Pazar günü  vermiş olduğunuz siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü Kargoya teslim edilir.Bütün bu süreçten haberdar edilirsiniz ve Kargo Takip Numaranız size bildirilir.
yesilkunefe.com, stok durumunu, olağandışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek,sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder.Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir ve Ödemeniz iade edilir.
Havale ile Ödeme Seçeneğini kullandığınızda, havale işleminizi, hafta içi, siparişi vermenizden sonraki 24 saat içerisinde, cuma günü ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz için de, Pazartesi günü    gerçekleştirmezseniz, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir.
Siparişiniz için Havale İşleminizi gerçekleştirdiğinizde, lütfen Havale Bildirim Formu'nu doldurunuz.
yesilkunefe.com dan yapacağınız alış verişlerinizde kapıdan nakit ödeme kabul eilmemektedir.
MNG gönderim ücreti sabit 11.50 TL.dir ve 200.00 (iki yüz) TL.ye kadar olan alışverişlerde alıcıya, üzeri alışverişlerde yesilkunefe.com 'ye aittir.
K.K.T.C.'den vermiş olduğunuz siparişleriniz sadece P.T.T.kargo ile gönderilir.K.K.T.C.den vermiş olduğunuz siparişlerinizde Kapıdan Ödeme Seçeneği yoktur. Sadece Kredi Kartı  ve Banka Havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.