Teslimat Bilgileri

KAYSERİ İÇERİSİNDE BELİRLENEN İLÇELERE AYNI GÜN TESLİM


  • Saat 18:00’ e kadar verilen siparişler KAYSERİ ili MELİKGAZİ, KOCASİNAN ve TALAS ilçelerine kuryelerimiz vasıtası ile aynı gün saat 21:00’ e kadar ulaştırılır.

 

  • Bunun dışında kalan Kayseri ilinin diğer ilçelerine Yurtiçi Kargo ile gönderim yapılmaktadır.  Bu ilçelere aşağıda açıklanan “kargo ile gönderim” sekmesi altındaki şartlar geçerlidir.

 

  • Ürünlerin aynı gün 18:00’ e kadar siparişleri verilen ürünlerin saat 21:00’ e kadar teslim edilememesi halinde alıcı siparişi iptal etme hakkına sahiptir.

 

  • Olağanüstü durumlarda şiddetli hava muhalefeti, trafik kazası, doğal afet vb. durumlarda siparişlerin gecikebileceği veya ulaştırılamayacağı sipariş sahiplerine bildirilir. Talepleri halinde siparişleri başka bir tarihe ertelenebilir veya talep etmeleri halinde para iadesi hakkına sahiptir. 

 

KARGO İLE GÖNDERİM

  • Müşterilerimizin www.yesilkunefe.com adresinden saat 16:00'dan önce vereceği siparişler Yurtiçi Kargo ile aynı gün içinde kargoya verilir.

 

  • Teslimat adresinin Kayseri iline olan uzaklığına göre kargo şirketi 1-2 işgünü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

 

  • Cuma ve pazar günleri, ürünlerinizin kargo şirketinde beklememesi ve size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kargo gönderimi yapılmamaktadır.

 

  • Aynı zamanda bayram ve tatil günlerinde de gönderim yapılmamaktadır.

 

  • Küçük yerleşim yerlerine (kasaba köy vb.) yalnızca kargo şirketinin belirlediği günlerde teslimat yapılmaktadır.

 

  • Detaylı bilgi almak için ilinizde hizmet vermekte olan Yurtiçi Kargo şubesine başvurabilirsiniz.

 

 

Yeşil Künefe markasından kaynaklanan herhangi bir sorun olması halinde sipariş/üyelik esnasında belirmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Bu yüzden üyelik/sipariş esnasında bilgilerinizi doldururken doğru ve eksiksiz olmasına dikkat ediniz.

 

OTOBÜS İLE GÖNDERİM


    Ürün teslimi için otobüs ile gönderim hizmeti vermekteyiz. Otobüs ile gönderimde siparişinizi şehrinizde bulunan otogardan teslim alabilirsiniz. Normal şartlarda siparişiniz aynı gün otobüs ile gönderilmektedir. Fakat sipariş verilen ilin otobüs sefer yoğunluğuna göre en geç 2 gün olacak şekilde siparişiniz     otobüs firmasına verilmektedir.

    

    Sadece tepsi ile yapılan siparişler otobüs ile gönderilmektedir.  Otobüs ile yapılan ürün gönderiminde, ürünün teslim edildiği firma ve otobüs bilgileri tarafına iletilir. Ürünü talep etmiş olduğunuz ilin otogarında ilgili firmanın aracından/şubesinden teslim alabilirsiniz.

 

OTOBÜS İLE GÖNDERİM YAPILAN ŞEHİRLER

 


    Otobüs ile gönderim işlemi site üzerinden satılan tepsi ürünler için geçerlidir. Otobüs ile yapılacak gönderimlerle alakalı web sitemiz üzerinde bulunan iletişim sayfasından bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Gönderim yapılan şehirler değişiklik göstermektedir.


    Sipariş istenen şehrin Kayseri şehrine uzaklığı ve yolculuk mesafesi dikkate alınarak uzak mesafelerdeki illere sorumluluk karşı tarafa ait olmak koşuluyla ürün gönderimi yapılmaktadır.

 


YURTDIŞI GÖNDERİMLERİ

     

    Yurt dışı gönderilerimizde gıda ürünü olması kaynaklı gümrükte bazen takılmalar olabilmektedir. Bu nedenle gecikme yaşanabiliyor. Ayrıca Gümrük tarafında ek masraflar oluşabilmektedir. Yurtdışı ürün gönderimi talepleriniz için bizimle iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

 

    YEŞİL KÜNEFE UNLU MAMÜL. GIDA SAN. VE TİC. A.Ş. www.yesilkunefe.com internet sitesi üzerinden satışa sunulan ürünlerin içeriklerini, görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkına sahiptir.